Czym jest system VoltIQ™?

Technologia VoltIQ jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Automatycznie dobiera maksymalny amperaż i woltaż dla Twojego urządzenia. Oznacza to zawsze najszybsze możliwe ładowanie Twojego telefonu, tabletu lub innego urządzenia elektrycznego. Po prostu podłącz do ładowania swój telefon, a Tronsmart zajmie się resztą!

Jak działa VoltIQ™?

Wbudowany sterownik w port USB w naszych ładowarkach oraz powerbankach po podłączeniu urządzenia wykrywa jakie maksymalne parametry ładowania ono obsługuje, a następnie dostarcza do niego energię. Wszystko przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa! Nie musisz się już martwić do którego portu w ładowarce podłączyć urządzenie, tak żeby naładowało się najszybciej.

Detekcja

Identyfikacja urządzenia

Dostarczenie optymalnego prądu

Do czego potrzebujesz VoltIQ™?

Wszyscy znamy ładowarki z oznaczeniami napięcia i natężenia prądu np. (5V/1A), (5V/2A) itd. Nie każdy producent podaje jakie maksymalne parametry ładowania obsługuje Twoje urządzenie. Po co za każdym razem zastanawiać się do którego portu podłączyć tablet, a do którego telefon. VoltIQ automatycznie dobierze najlepsze możliwe parametry ładowania do urządzenia. Dzięki temu Twoje urządzenie naładuje się w najkrótszym czasie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa!