Tronsmart Presto PBT12 – lider wśród powerbanków według zestawienia The Wirecutter

Tronsmart Presto PBT12 – najlepszy powerbank według zestawienia The Wirecutter

Powerbanki zaraz obok case’ów są najpopularniejszymi akcesoriami do smartfonów, jak i innych urządzeń mobilnych. Zakup odpowiedniego banku energii może stanowić spory problem – ogromny wybór, przeróżne pojemności, wielkości oraz zabezpieczenia. Czym wyróżnia się Tronsmart Presto PBT12 i dlaczego został okrzyknięty najlepszym powerbankiem?

Tronsmart Presto PBT12 najlepszym powerbankiem ze standardem USB typu C

Presto 10400mAh został wyróżniony przez ceniony portal zagraniczny The Wirecutter. W zestawieniu 18 powerbanków, Tronsmart Presto został uznany za najlepszy w swojej kategorii – sprawdź zestawienie tutaj.

„The Wirecutter” pisze:

„Tronsmart Presto 10400mAh oferuje wystarczającą pojemność do naładowania większości smartfonów 3 razy, zachowując przy tym niewielkie rozmiary oraz wagę. (…) Tronsmart Presto jest aktualnie jedynym dostępnym powerbankiem w rozsądnej cenie, wyposażonym w szybki port USB typu C, który jest wystarczająco lekki, aby nosić go codziennie ze sobą”.[1]

[1] http://thewirecutter.com/reviews/best-usb-c-battery-packs-and-power-banks/

Tronsmart Presto 10400mAh – jedyny w swoim rodzaju

Presto PBT12 jest mobilnym bankiem energii o pojemności 10400mAh. Powerbank wyróżnia się dwiema najnowszymi technologiami. Quick Charge 3.0 stworzone przez Qulacomm oraz system inteligentnego ładowania VoltiQ autorstwa Tronsmartu. To właśnie te dwie innowacje połączone w jednym banku energii wprowadzają mobilne ładowanie na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Czym są VoltiQ i Quick Charge?

VoltiQ jest nowoczesnym systemem inteligentnego ładowania stosowanym w produktach firmy Tronsmart. Technologia VoltiQ samoczynnie dobiera maksymalny amperaż i woltaż odpowiedni dla urządzenia podłączonego pod dany powerbank lub ładowarkę. Nie musimy się już głowić, pod jaki port podpiąć konkretne urządzenie, wszystko stało się proste i intuicyjne. Dzięki systemowi VoltIQ, sprzęt który nie wspiera technologii Quick Charge, zostanie naładowany najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Mobilne ładowanie bezprzewodowych głośników, słuchawek, czy smartwatch’y stało się wydajne i bezproblemowe. Quick Charge to technologia autorstwa firmy Qualcomm umożliwiająca ultraszybkie ładowanie urządzeń kompatybilnych z owym systemem.