Tronsmart na Allegro

Tronsmart na Allegro

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do zakupu produktów Tronsmart poprzez nasze oficjalne konto na Allegro tronsmartpolska. Dzięki pojawieniu się naszych akcesoriów do sprzętu mobilnego w serwisie Allegro, otrzymujecie możliwość kupna produktów firmy Tronsmart poprzez bezpieczny system płatności PayU. Równocześnie zaznaczamy, iż wyłącznym dystrybutorem produktów Tronsmart w Polsce jest firma JBTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czym jest Tronsmart?

Tronsmart to marka, której początek sięga 2013 roku. Firma powstała w Shenhzen w południowo-wschodnich Chinach. Tronsmart zajmuje się wprowadzaniem do sprzedaży najwyższej jakości akcesoriów do szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Wśród nich możemy znaleźć różnego typu PowerBanki wyposażone w innowacyjne systemy, nowoczesne głośniki bluetooth , słuchawki bluetooth, ładowarki sieciowe, samochodowe czy kable typu Lightening i USB typu C.

Wszystkie produkty zostały wyposażone w niezbędne certyfikaty oraz charakteryzują się przystępną ceną.

Co kupimy w sklepie Tronsmart na Allegro?

W naszej ofercie na Allegro możecie znaleźć przenośne głośniki Bluetooth Tronsmart T1 i T2, PowerBank Tronsmart Presto PBT12 oraz PBT10, jak i ładowarki sieciowe i samochodowe wyposażone w najnowszą technologię Quick Charge. Na pokładzie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć sportowych słuchawek Bluetooth Tronsmart Encore S1 oraz szerokiej gamy kabli typu Lightning, USB typu C czy adapterów USB-C do USB-A z transferem danych w standardzie USB 3.0.