Tronsmart Encore S2 – sportowe słuchawki bluetooth z dobrym basem

Tronsmart Encore S2 – sportowe słuchawki bluetooth z dobrym basem

Słuchawki na siłownie oraz do biegania powinny cechować się wysoką ergonomią i wytrzymałością. Tronsmart Encore S2 to dokanałowe, bezprzewodowe słuchawki sportowe z technologią bluetooth na pokładzie. Czy Encore S2 sprawdzą się jako słuchawki dla biegaczy oraz innych sportowców?

Encore S2 – stworzone dla wielbicieli sportu

Tronsmart Encore S2 zostały zaprojektowane z myślą o miłośnikach wszelkich aktywności fizycznych. S2 to słuchawki odporne na pot i zachlapania, co zostało potwierdzone renomowanym certyfikatem IPX34. Słuchawki świetnie sprawdzą się podczas treningu na siłowni, porannego biegania czy uprawiania innych sportów. Wygodny pałąk oraz magnetyczne połączenie słuchawek dokanałowych  umożliwiają komfortowe noszenie słuchawek na szyi, dzięki czemu nie będą narażone na uszkodzenie.

Bezprzewodowe połączenie bluetooth

Encore S2 zostały wyposażone w technologię Bluetooth 4.1 – koniec z denerwującymi kablami na siłowni, czy podczas biegania! Bluetooth 4.1 cechuje się większą oszczędnością energii, zwiększoną prędkością transmisji oraz stabilnością od swojego poprzednika. Błyskawiczne parowanie słuchawek ze smartfonem to kolejna pozytywna cecha zaimplementowanej łączności Bluetooth 4.1.

Rozmawiaj z bliskimi gdziekolwiek jesteś

Wbudowany mikrofon wraz z ergonomicznym pilotem umożliwiają komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych gdziekolwiek jesteś. Wiemy, że sięganie po smartfon podczas biegania czy treningu siłowego nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Z Encore S2 nie musisz przerywać treningu w celu uciążliwego odebrania przychodzącej rozmowy. Zaawansowana technologia DSP redukuje hałas podczas połączeń do 30% – dźwięk jest czysty oraz naturalny. Pojemna bateria wystarcza na prowadzenie rozmów telefonicznych nawet przez 12 godzin!

Mocny bas i wysoka jakość dźwięku

Tronsmart Encore S2 to sportowe słuchawki bluetooth, które mogą pochwalić się solidną dawką basu. Dzięki Encore S2 bas staje się niezwykle głęboki i dynamiczny – najwyższej jakości dźwięk podąży za Tobą wszędzie, niezależnie jak wysoko postawiłeś poprzeczkę.