Czym jest Qualcomm Quick Charge 3.0?

Dzięki ciągłym pracom inżynierów Qualcomm możesz teraz naładować swoje urządzenia mobilne jeszcze szybciej. Przedstawiamy Quick Charge 3.0 – jest to kolejna wersja technologii, która dobiera prąd ładowania idealny dla Twojego smartfona (lub tabletu). Standardowe ładowarki dołączane do urządzeń mobilnych mają stałe (dość niskie) natężenie – w okolicy 1-1.5A. Dzięki Qualcomm Quick Charge 3.0 możesz ładować swoje urządzenia prądem o wartości nawet do 3.0A.

1

Ładuj nawet do 4x szybciej

Nie trać czasu na standardowe ładowarki. Quick Charge 3.0 pozwoli Ci naładować akumulatory nawet do ponad 70-ciu procent w zaledwie pół godziny podczas gdy drugie tyle zajęło by to zwykłej ładowarce. Wykorzystaj zaoszczędzony czas na to, na co masz ochotę - nie na czekanie.

2

Z Qucik Charge 2.0 do Quick Charge 3.0

Już Quickcharge 2.0 pozwala na znacznie sprawniejsze ładowanie urządzeń mobilnych, a Quickcharge 3.0 jest o prawie 40% wydajniejszy od poprzednika. Ciągłe prace nad technologią pozwoliły nie tylko przyśpieszyć proces ładowania, ale również podnieść jego wydajność.

Prędkość ładowania

Quick Charge 3.0
Quick Charge 2.0
0
%

Wydajność

Quick Charge 3.0
Quick Charge 2.0
0
%
3

Urządzenia kompatybilne z Quick Charge 3.0*

Lista urządzeń z układami Qualcomm Snapdragon stale rośnie. Dzięki temu coraz większe grono użytkowników urządzeń mobilnych może cieszyć się jeszcze szybszym i wydajniejszym ładowaniem.

  • Xiaomi Mi 5S
  • LG G6
  • Sony Xperia XZ
  • ASUS ZenFone 3
  • HTC 10
  • LG V20

*Lista wszystkich urządzeń kompatybilnych z Qualcomm Quick Charge 3.0 dostępna jest na stronie www.qualcomm.com/quickcharge.