Luis Suarez zostaje globalnym ambasadorem marki Tronsmart

Nowym ambasadorem marki Tronsmart został Luis Suarez, zawodnik FC Barcelony i jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Suarez będzie prezentował na całym świecie produkty sygnowane logo producenta.

Wybór Luisa Suareza na ambasadora nie był przypadkowy. Jego wartości i motywacje idealnie wpasowują się w filozofię firmy. Suarez zawsze był powiązany z markami, które mają wizję stworzenia świata, jako lepszego miejsca dla ludzi. Tronsmart, podobnie jak ten wyjątkowy piłkarz, stale ciężko pracuje nad rozwojem swoich produktów. Głównym celem jest dostarczenie najlepszych akcesoriów dla klientów. Luis Suarez jest bardzo podekscytowany, że będzie mógł być częścią zespołu.

Tronsmart przy tworzeniu swoich produktów stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów i sprawienie, że ich życie będzie łatwiejsze. Nawiązanie współpracy z piłkarzem światowego formatu jest świetną okazją do podzielenia się ze światem najnowszą ofertą.

Pan Suarez jest międzynarodową ikoną, która zyskała fanów na całym świecie. To wyjątkowy piłkarz ceniący wartości rodzinne. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł obejrzeć Pana Suareza rywalizującego na boisku. Na pewno będę mu kibicował!

– dodał Pan Eric członek zarządu z firmy Tronsmart

Zbliżające się Mistrzostwa Świata FIFA 2018 to wielkie wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i całego rynku technologicznego. Zespół Tronsmart nie może już doczekać się tych zmagań, które z pewnością będą wielkim wyzwaniem dla Luisa Suareza i jego drużyny.