Wyświetlanie jednego wyniku

Power banki bezprzewodowe – dodatkowa energia bez zbędnych kabli
Bezprzewodowe power banki to znakomite urządzenie przenośne, które umożliwia ładowanie telefonów i tabletów  w dowolnym miejscu. Do tej pory niezbędnym elementem do dostarczenia energii był kabel z dedykowaną końcówką. Rozwój technologii bezprzewodowego ładowania sprawił, że coraz więcej smartfonów nie potrzebuje już przewodów. Tronsmart podąża za trendami na rynku technologicznym, dlatego w naszej ofercie znajdziesz bezprzewodowe power banki. Połóż swój telefon, a cały proces ładowania rozpocznie się w ułamku sekundy To doskonałe rozwiązanie jest niezwykle wygodne i wyklucza używanie niewygodnych kabli. Ładowanie smartfonów, tabletów i innych sprzętów nigdy nie było łatwiejsze.

Bezprzewodowy power bank to idealny kompan każdego dnia

Każdy, nawet najlepszy smartfon w pewnym momencie może potrzebować dodatkowego źródła energii. Intensywny dzień w pracy, długa wycieczka czy ulubiona gra może doprowadzić baterię do rozładowania. Pojemny power bank będzie w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Power banki bezprzewodowe Tronsmart zostały wyposażone w wysokiej jakości akumulatory, które charakteryzują się dużą pojemnością. Dzięki temu możesz naładować swoje urządzenia więcej niż jeden raz. Wszystkie bezprzewodowe power banki charakteryzują się także kompaktową obudową, co pozwala na wygodne schowanie do plecaka, torby czy damskiej torebki.

Ładuj swoje urządzenia błyskawicznie

Power banki bezprzewodowe Tronsmart wspierają najnowszą technologię ładowania QI, która jest stosowana w najnowszych smartfonach takich marek jak Apple, Samsung czy Sony. Dzięki temu możesz położyć swój telefon na bezprzewodowym power banku, a proces ładowania zacznie się natychmiast. Wielką zaletą systemu QI jest ładowanie bezprzewodowe z dużą mocą. Tym samym możesz uzyskać dodatkową energię czekając jeszcze krócej. W power bankach Tronsmart możesz skorzystać także z dwóch portów USB-A i jednego USB-C. W jednym momencie możesz ładować tablet, telefon czy odtwarzacz MP3. Zastosowany system VoltiQ automatycznie wykrywa urządzenie i dostosowuje do niego jak największe napięcie. To umożliwia bezpieczne ładowanie bez obawy o uszkodzenie smartfona. Możesz teraz wygodnie korzystać z bezprzewodowego ładowania, jak i klasycznego sposobu dostarczania energii. Wybór należy do Ciebie!

Przykładowe telefony kompatybilne z technologią QI:

  • iPhone X, 8, 8 Plus
  • Samsung Galaxy S9, S9 Plus, S8, S8 Plus
  • Samsung Galaxy Note 8
  • Google Pixel
  • LG V30
  • Sony Xperia XZ2
  • Nokia 8 Sirocco
  • Xiaomi Mi Mix 2S

Sprawdź ofertę power banków bezprzewodowych Tronsmart

Power banki Tronsmart charakteryzują się wysoką jakością wykonania i technologiami, które są w stanie niezwykle szybko dostarczyć energię. Bezprzewodowe power banki są kompatybilne z najnowszymi markami smartfonów i tabletów. W naszej ofercie znajdziesz modele dysponujące bardzo dużą pojemnością akumulatora. Sprawdź, jaki power bank będzie dla Ciebie najlepszy i przekonaj się, że ładowanie bez użycia kabli. Technologia przyszłości jest dostępna na wyciągnięcie ręki!

Promocja!