Showing all 3 results

Power banki Tronsmart – dodatkowa energia zawsze pod ręką

Który power bank wybrać?

Power banki to niewielkie urządzenia, które szybko zdobyły ogromną popularność, wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowy akumulator schowany w niewielkim opakowaniu jest świetną alternatywą dla klasycznej ładowarki. W każdej chwili może dostarczyć potrzebnej energii niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Kupując dobry power bank ważne jest dopasowanie jego pojemności do indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz, od czasu do czasu doładować telefon to bateria o pojemności 5000 mAh będzie w zupełności wystarczająca. Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż i chciałbyś zapewnić energię dla swojego smartfona, tabletu czy nawigacji to warto zdecydować się na przenośną baterię o ładunku na poziomie 10 000 mAh. Ważnym czynnikiem, który może wpłynąć na decyzję o zakupie jest wielkość. Kompaktowy akumulator można schować zarówno do kieszeni spodni, jak i torebki. Większe zajmują już trochę miejsca, co nie zawsze jest komfortowe. Ceny power banków wahają się od kilkunastu nawet do kilkuset złotych. Kwota jest uzależniona często od technologii, wymiarów jak i pojemności power banku.

Tronsmart przygotował trzy modele power banków, które charakteryzują kompaktowe wymiary i duża pojemność akumulatora. Wysokiej jakości ogniwa zapewniają odpowiednie utrzymanie ładunku przez długi czas. Nowoczesne technologie sprawiają, że jeszcze szybciej i łatwiej naładujesz iPhone’a, tablety, kamery czy nawigację. Zobacz jaki power bank będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Tronsmart Bolt PB5 – pojemny power bank w małym opakowaniu

Najmniejszy power bank w ofercie Tronsmart został przygotowany z myślą o osobach, które potrzebują energii do swojego urządzenia w ciągu dnia. Pojemność akumulatora 5000 mAh gwarantuje naładowanie smartfona do 100 procent przynajmniej jeden raz. Model Bolt jest wyposażony w technologię VoltiQ, która automatycznie dobierze maksymalne napięcie do Twojego telefonu czy nawigacji. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo szybkie ładowanie. To świetny power bank do telefonu w bardzo przystępnej cenie.

Tronsmart Presto PBT10 – wszechstronne urządzenie na każdą okazję

Tronsmart Presto ma wysokiej jakości obudowę, pod którą schowany jest akumulator o pojemności 10 000 mAh. Ogniwa litowo-polimerowe są znacznie wydajniejsze od konkurencyjnych rozwiązań, dlatego dłużej będziesz mógł z niego korzystać. Zastosowanie dwóch portów USB w technologii VoltiQ i Quick Charge umożliwia nawet czterokrotnie szybsze naładowanie telefonu czy tabletu.

Z modelem Presto w każdej chwili możesz podłączyć dwa urządzenia do ładowania. Power bank jest w stanie dostarczyć potrzebną energię zarówno do smartfona jak i nawigacji samochodowej. Power banki Tronsmart występują w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej lub białej. Jeśli Twoje zapotrzebowanie na energię jest duże to ten model będzie idealnym wyborem.

Tronsmart Presto PBT12 – nowoczesna technologia w przystępnej cenie

Tronsmart Presto PBT12 w niewielkiej obudowie skrywa ładunek 10 400 mAh. Oprócz standardowego portu USB znajdziesz w nim wejście USB typu C, które również może zostać wykorzystane do ładowania telefonu. Do tego power banku nie musisz już wykorzystywać starego kabla. Zestaw obejmuje kabel USB-A – USB-C oraz kabel USB-C – USB-C. Model PBT12 współpracuje z technologią Quick Charge 3.0 i VoltiQ. Niska masa power banku Tronsmart sprawia, że zabranie go ze sobą do kieszeni nie stanowi najmniejszego problemu. Teraz będziesz mógł cieszyć się swoim telefonem lub tabletem jeszcze dłużej.