Showing all 2 results

Ładowarka sieciowa – dostarczanie energii nigdy nie było łatwiejsze

Ładowarka sieciowa to niezbędny element wyposażenia każdego posiadacza urządzenia mobilnego. W tym dziale znajdziesz urządzenia wyposażone w uniwersalny port USB, który będzie kompatybilny z każdym smartfonem, tabletem czy aparatem. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że w bardzo krótkim czasie Twój sprzęt będzie gotowy do pracy. Sprawdź  ofertę Tronsmart i wybierz najlepszą ładowarkę dla siebie.

Jaką ładowarkę z portem USB wybrać?

Największą zaletą ładowarek sieciowych jest ich duża wszechstronność, ponieważ port USB-A jest kompatybilny ze zdecydowaną większością kabli. Rozważając zakup nowej ładowarki sieciowej warto zastanowić się nad tym, ile urządzeń mobilnych zamierzasz ładować. Jeśli Twój sprzęt nie ogranicza się wyłącznie do smartfona, to dobrym wyborem będzie ładowarka sieciowa wyposażona w dwa lub trzy porty USB, które mogą dostarczyć energii do wszystkich urządzeń mobilnych w jednym czasie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które wyklucza stosowanie kilku ładowarek osobno i niepotrzebne zajmowanie miejsca w gniazdku. Pamiętaj, że do działania urządzenia potrzebujesz kabla, który jest dedykowany do danego telefonu czy tabletu. Niektóre zestawy obejmują ładowarki sieciowe z przewodem Micro USB, Lightning lub USB typu C.

Najnowsze technologie wynoszą ładowanie na zupełnie nowy poziom

Ładowarki sieciowe Tronsmart z portem USB wyposażono w szereg nowoczesnych rozwiązań. Nowoczesna technologia Qualcomm Quick Charge 3.0 umożliwia nawet 4-krotnie szybsze naładowanie smartfona. W praktyce oznacza to, że po 30 minutach możesz mieć nawet 70% ładunku. Ładowarka podłączona do sieci automatycznie dobiera natężenie prądu, co sprawia, że energia jest dostarczana efektywniej.

W zwykłych ładowarkach musisz wiedzieć, do którego portu podłączyć tablet lub telefon. W innym wypadku wydajność nie będzie najlepsza, czas ładowania znacznie się wydłuży, a w skrajnych przypadkach dojdzie do uszkodzenia baterii. Zastosowanie technologii VoltiQ w ładowarkach sieciowych Tronsmart umożliwia identyfikację danego urządzenia i dopasowanie do niego odpowiedniego napięcia. To powoduje, że twój iPhone będzie gotowy do pracy znacznie szybciej niż dotychczas. Innowacyjne rozwiązania powodują także, że nie musisz martwić się o przegrzanie urządzenia. Ładowanie z Tronsmart jest w pełni bezpieczne.

Sprawdź ofertę ładowarek sieciowych Tronsmart

W ofercie Tronsmart znajdziesz ładowarki, które świetnie sprawdzą się w domu, biurze czy na wyjeździe. Model Tronsmart WC1T to idealny zamiennik dla standardowej ładowarki. W jednym porcie znajdziesz technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Dla użytkowników, którzy potrzebują ładowarki sieciowej z kablem micro USB doskonale sprawdzi się model WC2F. Szybki czas, ładowania, dwa porty USB, kabel w zestawie i atrakcyjna cena to główne zalety tego modelu. Jeśli chcesz jedną ładowarką sieciową naładować wszystkie urządzenia jednocześnie, to polecamy model WP3TA. W dwóch złączach USB-A znajdziesz system VoltiQ, natomiast w jednym Quick Charge 3.0. Nie musisz już czekać w nieskończoność, aż Twój telefon czy tablet się naładuje.