Showing all 6 results

Ładowarki samochodowe Tronsmart – wysoka jakość w niskiej cenie

Na co zwracać uwagę przy zakupie ładowarki samochodowej?

Ładowarka samochodowa to obowiązkowe wyposażenie każdego kierowcy. Klasyczne ładowarki samochodowe USB wpinane do gniazda zapalniczki umożliwiają podłączenie telefonu i naładowanie go w dowolnym momencie. Mogłoby się wydawać, że ładowarki samochodowe do telefonu są do siebie bliźniaczo podobne. Nic bardziej mylnego, pozornie identyczne konstrukcje mogą działać zupełnie inaczej, co może spowodować, że smartfon nie zostanie naładowany tak, jak tego oczekujemy. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas wyboru ładowarki samochodowej USB?

Kompatybilność ładowarek samochodowych

To tak naprawdę jeden z kluczowych elementów. W sklepach można znaleźć ładowarki samochodowe z wbudowanym kablem oraz wyjściem USB. Ta pierwsza musi zostać dobrana do konkretnego urządzenia. Dla przykładu, jeśli posiadasz iPhone’a, ładowarka samochodowa musi być dobrana zgodnie ze standardem Lightning. To dobre rozwiązanie, jednak jego minusem jest dopasowanie wyłącznie do urządzeń z jednym kompatybilnym wejściem.

Zdecydowanie więcej do zaoferowania mają ładowarki samochodowe z wyjściem USB. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni model, a kabel, który posiadamy od klasycznej ładowarki, możemy wykorzystać w wersji samochodowej. To wygodne rozwiązanie, świetnie sprawdza się do telefonów, tabletów a nawet komputerów.

Prędkość ładowania ładowarek samochodowych

Nie wszystkie ładowarki samochodowe do telefonów zapewniają identyczną szybkość ładowania. Przy wyborze, warto zwrócić uwagę na zastosowaną w nich technologię. Standardowe ładowarki samochodowe do telefonów mają dość niskie napięcie ładowania. Innowacyjna technologia Qualcomm Quick Charge automatycznie dobiera prąd, którego dane urządzenie potrzebuje. W praktyce oznacza to, że w 30 minut można naładować nawet 70 procent baterii w smartfonie. W przypadku standardowej ładowarki, czas ten znacząco by się wydłużył. Obecnie najnowszym systemem jest Quick Charge 3.0, który od poprzedniej generacji tej technologii jest o 38 procent wydajniejszy.

W wielu ładowarkach, aby osiągnąć optymalne parametry ładowania należy podłączyć telefon do odpowiedniego portu. Dzięki zastosowaniu systemu VoltiQ nie musisz się o to martwić. Wszystkie parametry, niezależnie od portu są automatycznie dobierane do urządzenia. Umożliwia to wygodne i szybkie korzystanie, bez obawy o zbyt wolne ładowanie.

Liczba gniazd USB

Ładowarki samochodowe są oferowane w wielu wersjach z tym popularnym portem. Decydując się na niego mamy swobodę wyboru do jakiego urządzenia podłączymy dany kabel. Jeśli korzystasz z telefonu i nawigacji to wybór przynajmniej 2 portów USB w ładowarce samochodowej będzie słusznym wyborem. Osoby, które dużo podróżują z różnymi sprzętami elektronicznymi, powinny zainteresować się urządzeniami z 3 portami. Wybór jest naprawdę spory.

Ceny ładowarek samochodowych

Ładowarki samochodowe można kupić już za kilka złotych, jednak jakość takich urządzeń jest wątpliwa. Ceny ładowarek samochodowych USB lub z dedykowanym do urządzenia kablem, nie powinny przekroczyć kilkudziesięciu złotych. Dobre urządzenia można kupić już za około 50 złotych.

Więcej energii i możliwości w jednym urządzeniu, dzięki ładowarkom samochodowym Tronsmart

Oferta Tronsmart obejmuje przystępne cenowo ładowarki samochodowe, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Cechą wspólną dla wszystkich modeli jest wysoka jakość wykonania, a także duża funkcjonalność umożliwiająca naładowanie więcej niż tylko jednego urządzenia. Produkty Tronsmart zostały przygotowane, aby spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ładowarki samochodowe firmy Tronsmart, w zależności od modelu wykorzystują najnowszą technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Ładowarki samochodowe są uniwersalne, niezależnie od posiadanego samochodu i urządzenia mobilnego.

W podróży często potrzeba energii, nie tylko do smartfonów, ale również tabletów czy komputerów. Nasze ładowarki samochodowe posiadają dodatkowy port USB, który może ładować urządzenia wykorzystujące technologię Power Standard. Oznacza to, że możesz bez problemu podłączyć kabel do takich urządzeń jak np. MacBook 12-calowy. Z ładowarkami samochodowymi Tronsmart możesz zapomnieć o wyczerpanej baterii w swoim urządzeniu.