Wyświetlanie jednego wyniku

Ładowarki bezprzewodowe Tronsmart – szybkie ładowanie bez zbędnych przewodów

Ładowarki bezprzewodowe umożliwiają szybkie dostarczenie energii do twojego smartfona, bez konieczności podłączania kabla. Wystarczy, że położysz telefon na tym akcesorium, a proces ładowania rozpocznie się natychmiast. Bezprzewodowe ładowarki Tronsmart wykorzystują najnowsze technologie, dlatego możesz być pewny, że Twoje urządzenie szybko będzie gotowe do pracy.

Ładowanie bez użycia kabli jest możliwe dzięki technologii indukcyjnej, która została wynaleziona w 1831 roku przez Michaela Faradaya. Tego typu akcesoria mają wbudowaną specjalną cewkę, która tworzy pole elektromagnetyczne. Zastosowanie drugiej cewki w smartfonie sprawia, że pod wpływem wytworzonego napięcia, ładunek elektryczny jest przesyłany i tym samym bateria zaczyna się ładować.

Obecnie standardem, który wykorzystują najnowsze smartfony jest QI. Dotychczas największym problemem ładowarek indukcyjnych było zbyt wolne przesyłanie danych. Dzięki tej nowoczesnej technologii proces ten jest znacznie krótszy, dlatego sięganie po kabel nie jest już koniecznością.

Dlaczego warto kupić bezprzewodową ładowarkę?

Ładowarki bezprzewodowe do telefonów to przede wszystkim ogromna wygoda użytkowania. Wyobraź sobie, że nie musisz szukać wieczorem kabla do swojego urządzenia. Wystarczy, że położysz smartfon w odpowiednim miejscu, a ładowarka zajmie się resztą. Tego typu akcesoria są także świetnym wyborem dla osób, które mają w posiadaniu więcej niż jeden telefon. Ładowarka bezprzewodowa może być używana przez dowolne urządzenie wspierające technologię QI. Jeśli masz telefon prywatny i służbowy od innego producenta, to nie musisz mieć dwóch kabli. Ładowarki indukcyjne są w pełni uniwersalne.

Mogłoby się wydawać, że technologia indukcyjna jest droga przez co, nie każdy mógłby sobie na nią pozwolić. Ceny bezprzewodowych ładowarek są atrakcyjne i wysokiej klasy modele można kupić już za nieco ponad sto złotych. Za taką kwotę można kupić nowoczesny sprzęt, który ułatwi codzienne korzystanie z telefonu.

Ładowarka indukcyjna Tronsmart – szybkie i wygodne ładowanie smartfona

Ładowarki Tronsmart zostały zbudowane z najwyższej jakości materiałów, które umożliwiają efektywne ładowanie. Dzięki zastosowaniu dwóch cewek ładujących możesz położyć swojego smartfona zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Takie rozwiązanie sprawia również, że ładowarka bezprzewodowa się nie przegrzewa, co wpływa na bezpieczeństwo telefonu. Do korzystania z ładowarki firmy Tronsmart nie musisz ściągać etui ze smartfona. Jej budowa umożliwia łatwe dostarczanie energii. Wszystko po to, abyś mógł jeszcze wygodniej i szybciej wrócić do pracy z naładowanym akumulatorem.

Niektóre ładowarki do telefonów nie zawsze są praktyczne. Tronsmart zastosował podstawkę o nachyleniu 65 stopni, co umożliwia postawienie smartfona na biurku. Dzięki temu możesz komfortowo podglądnąć powiadomienia, czy wykonać połączenie za pomocą zestawu głośnomówiącego. Antypoślizgowa guma powoduje, że urządzenie trzyma się bardzo stabilnie. To rozwiązanie sprawia, że ładowarka idealnie sprawdzi się na biurku czy szafce nocnej. Niebanalne wzornictwo idealnie wkomponuje się do wystroju twojego pokoju lub biura.

Ładowarki bezprzewodowe współpracują z szeroką gamą smartfonów

Technologia indukcyjnego ładowania jest obecna w smartfonach od kilku lat. W 2017 roku miłośnicy telefonów firmy Apple w końcu otrzymali tą niezwykłą funkcję. Obecnie ładowarki bezprzewodowe można wykorzystać do iPhone’a X, 8 i 8 Plus. Najnowsze smartfony z logo nadgryzionego jabłka współpracują ze standardem Qi i mogą zostać szybko naładowane.

Konkurencyjne modele takie jak Samsung Galaxy S9 i S9 Plus, LG V30S czy Nokia 8 Sirocco mogą również być ładowane bez wykorzystania kabli. Ta nowoczesna technologia wspiera coraz większą liczbę smartfonów. Poniżej znajdziesz listę przykładowych urządzeń, które wspierają ładowanie indukcyjne.

  • Samsung Galaxy S9 i S9 Plus
  • Samsung Galaxy S8 i S8 Plus
  • Samsung Galaxy S7 i S7 Edge
  • Samsung Galaxy Note 8
  • LG V30/V30S
  • Nokia 8 Sirocco
  • iPhone 8/8Plus
  • iPhone X
  • Xiaomi Mi Mix 2S
Brak w magazynie