Showing all 3 results

Kabel USB typu C – najlepszy wybór do Twojego smartfona

Urządzenia wyposażone w złącze USB typu C stają się coraz popularniejsze. Solidny kabel z takim złączem pozwoli na wygodne przesyłanie danych i ładowanie telefonu, tabletu lub komputera. W ofercie Tronsmart znajdziesz szeroki wybór kabli USB-C, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytku. Postaw na wysoką jakość i podłącz wygodnie co tylko chcesz.

USB typu C – złącze, które staje się standardem

Złącze USB na przestrzeni kilku lat zmieniło się nie do poznania. Nowa technologia powoli wypiera dotychczasowy standard Micro USB. Złącze USB typu C umożliwia jeszcze szybsze przesyłanie danych do rozmaitych urządzeń. Obecnie USB-C można znaleźć w wielu nowych smartfonach, tabletach, a także laptopach. Port USB-C jest stosowany w komputerach przez takie firmy jak Apple. Amerykański producent swojego Macbooka i Macbooka Pro wyposażył tylko w taki rodzaj port. Za pomocą kabla USB-C można w nim nie tylko przesyłać dane, ale również ładować baterię z pełną prędkością. Nowy, kompaktowy kabel USB typu C daje ogromne możliwości, dlatego jest on tak chętnie wybierany przez producentów.

Czym się różni kabel USB typu C od standardowego?

Budowa kabla USB-C różni się od standardowych dość mocno. Przede wszystkim jego końcówka  jest symetryczna i umożliwia wpięcie do smartfona czy komputera z dowolnej strony. Nie musisz już męczyć się  podłączaniem kabla w zupełnych ciemnościach. Kabel USB typu C pod tym względem sprawdza się znakomicie. Wprowadzenie tego standardu sprawiło, że jest on obecny w coraz większej ilości urządzeń. Dzięki temu do telefonu czy komputera możesz wykorzystać tylko jeden kabel i tym samym zaoszczędzić trochę miejsca. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w podróży. Jednym kablem USB-C podłączysz każde urządzenie.

Dlaczego potrzebujesz solidnego kabla USB typu C?

Przy wyborze kabla USB typu C nie warto oszczędzać. Wybór taniego modelu może spowodować, że dojdzie do uszkodzenia ładowarki, bądź co gorsze portu w smartfonie, bądź laptopie. Warto zwrócić uwagę na to czy wtyczka USB-C i USB-A jest wykonana z dobrej jakości materiałów. Dobrze wybrany kabel zapewni Ci jego długą żywotność i wygodę użytkowania. Pamiętaj także, aby wybierać kabel USB typu C od dobrego producenta. To uchroni Cię przed ewentualnymi problemami. Wszystkie kable firmy Tronsmart są w pełni zgodne z najnowszymi standardami i bezpieczne dla wszystkich urządzeń.

Sprawdź ofertę Tronsmart i znajdź idealny model ze złączem USB typu C

W ofercie Tronsmart znajdziesz szeroki wybór kabli przeznaczonych do stosowania z komputerami, telefonami lub tabletami. Jeśli w swoim domu masz więcej niż jedno urządzenie, to świetnym wyborem będzie zestaw dwóch kabli USB typu C Tronsmart CC04P. Standardowe kable często mogą się łatwo uszkodzić, dlatego dobrą alternatywą jest mocny kabel USB-C Tronsmart ATC5 19AWG zapewniający szybki przesył danych do 480 Mb/s. Możesz go dostać w kilku wersjach kolorystycznych i dopasować do swojego sprzętu. Normalna długość kabla to dla Ciebie za mało? Wybierz model Tronsmart CC05 o długości 1,8 m i korzystaj wygodnie w każdym miejscu. Dla posiadaczy komputerów ze złączem USB typu C polecamy kabel Tronsmart CC06 umożliwiający przesyłanie danych, jak i ładowanie.