Showing all 2 results

Adaptery USB C przejściówka –  szybki dostęp do Twoich urządzeń

Adaptery USB – C służą do podłączenia urządzeń wyposażonych w port USB typu C, który staje się powoli standardem w smartfonach i laptopach. Nowa, mniejsza wtyczka umożliwia bardzo szybkie ładowanie i przesyłanie danych. Zobacz, ofertę przejściówek USB-C Tronsmart i wybierz najlepszą dla siebie. Codzienna praca z różnymi akcesoriami nie będzie już problemem.

Przejściówka USB C na USB – dlaczego warto ją kupić?

Komputerowe złącze komunikacyjne (Universal Serial Bus) potocznie nazywane złączem USB po raz pierwszy zostało zaprezentowane w 1996 roku. Nowy standard miał posłużyć do podłączenia rozmaitych akcesoriów takich jak kamery, nawigacje czy telefony komórkowe. Laptopy i smartony wyposażone w porty USB C zaczęły pojawiać się na rynku coraz częściej. Dość dużym zaskoczeniem było wprowadzenie przez firmę Apple 12-calowego Macbooka wyposażonego jedynie w jeden taki port. Śladami amerykańskiego giganta idzie coraz więcej firm, które stosują to rozwiązanie, dlatego dobrym pomysłem jest zakup przejściówki USB C na USB

Nie musisz rezygnować ze złącza USB A, dzięki adapterom Tronsmart

Port USB-A jest jednym z najczęściej wykorzystywanych we współczesnych urządzeniach. Ciężko znaleźć sprzęt, który nie wykorzystuje kabla lub portu z taką końcówką. Wprowadzenie standardu USB-C nie oznacza wcale, że musisz rezygnować z korzystania ze swoich akcesoriów. W ofercie Tronsmart znajdziesz przejściówki USB-C na USB-A, które umożliwiają szybkie przesyłanie danych zgodnie ze standardem USB 3.0. Za pomocą tego adaptera podłączyć dysk zewnętrzny, smartfona czy pendrive’a.

Nasze adaptery wspierają także technologię USB OTG (On The Go), która pozwala na podłączenie przejściówki USB-C do telefonu. Z powodzeniem możesz ją wykorzystać w smartfonach i tabletach z systemem Android. Przy pomocy dedykowanych aplikacji możesz zwiększyć możliwości swojego urządzenia podłączając np. zewnętrzną pamięć.

Wybierz dla siebie najlepszą przejściówkę USB-C

W ofercie Tronsmart znajdziesz przejściówki USB-C na USB, które umożliwiają przesyłanie danych z prędkością do 5 Gbps w standardzie USB 3.0. Dodatkowo możesz je wykorzystać do ładowania z mocą maksymalną 2,4A. Adaptery Tronsmart możesz kupić w kilku różnych wersjach kolorystycznych umożliwiające dopasowanie do Twojego komputera. Jeśli nie chcesz zapomnieć o swoim adapterze USB-C, to w każdej chwili możesz go przypiąć do kluczy i mieć pewność, że będzie pod ręką kiedy tylko go potrzebujesz.