Showing all 5 results

Słuchawki Bluetooth do telefonu i nie tylko

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem stają się powoli standardem, który wypiera tradycyjne modele ze złączem minijack. Brak kabli zapewnia większą swobodę i wysoką jakość dźwięku niezależnie od tego, co robisz w danym momencie. W ofercie Tronsmart znajdziesz słuchawki Bluetooth z mikrofonem, które podłączysz do telefonu, a także tabletu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością.

Dlaczego warto kupić nasze słuchawki Bluetooth do telefonu?

Słuchawki Bluetooth do telefonu i tabletu zapewniają duży komfort podczas codziennego użytkowania, jak i wykonywania rozmaitych aktywności. Nie musisz już martwić się, że Twój kabel gdzieś przypadkowo się zapląta. Do działania słuchawek Bluetooth nie potrzeba również żadnych przejściówek, które obecnie są stosowane w wielu popularnych smartfonach. Bardzo dobre akumulatory zastosowane w naszych słuchawkach Bluetooth umożliwiają wielogodzinne odtwarzanie muzyki.

Słuchawki Bluetooth z mikrofonem – prowadź rozmowy komfortowo

Wszystkie modele Tronsmart mają wbudowany mikrofon, który jest niezwykle przydatny. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby wygodnie odebrać połączenie i rozmawiać bez konieczności odrywania się od swoich obowiązków. Zastosowana technologia Digital Signal Processing redukuje hałas zewnętrzny nawet o 30%. Niezależnie od tego czy biegasz, jeździsz na rowerze lub jesteś w drodze do pracy, słuchawki Bluetooth z mikrofonem zapewnią Ci odpowiednią wygodę.

Słuchawki Bluetooth Tronsmart dla sportowców i melomanów

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Wysoka moc i najwyższej klasy przetworniki sprawiają, że Twoje ulubione utwory będą brzmiały o wiele lepiej niż dotychczas. Solidna obudowa jest odporna na zachlapania i pot, dlatego podczas intensywnego wysiłku nie musisz martwić się, że coś się z nimi stanie. Wszystkie modele słuchawek Bluetooth Tronsmart bardzo dobrze dopasowują się do ucha, dzięki wymiennym nakładkom.

Postaw na dźwięk najwyższej jakości z naszymi słuchawkami Bluetooth

Szeroka oferta słuchawek Bluetooth z mikrofonem jest dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dla fanów minimalizmu polecamy słuchawki Bluetooth Tronsmart Element S5, które mogą działać w trybie mono. Ich wymiary są na tyle niewielkie, że nie poczujesz ich na uchu. Jeśli szukasz mocnych słuchawek nausznych, to powinieneś zastanowić się nad modelem Tronsmart Encore S6. To dobre słuchawki Bluetooth do telefonu i nie tylko. Wygodna, miękka membrana w połączeniu z akumulatorem wystarczającym nawet na 24 godziny nieprzerwanego odtwarzania gwarantuje niesamowitą jakość i dużą wygodę.

Dla sportowców polecamy słuchawki Bluetooth Encore S1,S2 lub S4. Te modele mają nie tylko bardzo dobry dźwięk, ale również oferują łatwe przełączanie pomiędzy utworami, rozmowy telefoniczne, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, a także baterię wystarczającą nawet na 8 godzin. Słuchawki Bluetooth z mikrofonem firmy Tronsmart to doskonały wybór w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Brak w magazynie
149,00 
Brak w magazynie
199,00 
Promocja!
Brak w magazynie