Głośnik Bluetooth Tronsmart T1 (kolor czarny)

149,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 10h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia.

Głośnik Bluetooth Tronsmart T2 (kolor czarny)

199,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Odporny na zachlapania. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 12h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia.

Ultimate Stereo Set

299,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Odporny na zachlapania. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 12h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia. Zestaw ultimate pozwala na połączenie dwóch głośników tworząc prawdziwe stereo.