Showing all 5 results

Przenośne głośnik bluetooth – najlepszy towarzysz na każdą okazję

Przenośne głośniki bluetooth cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na kompaktowe wymiary oraz wysoką jakość dźwięku. Niewielkie urządzenie można zabrać ze sobą na plażę, imprezę ze znajomymi czy wakacyjną podróż. Głośniki bluetooth można podłączyć do telefonu i wygodnie odtwarzać muzykę bez użycia jakichkolwiek kabli. W ofercie Tronsmart znajdziesz przenośne głośniki bluetooth, które charakteryzują się niską wagą, świetnym czasem pracy na baterii oraz wyjątkowym brzmieniem.

W głośnikach bluetooth drzemie ogromny potencjał

Pozornie niewielki głośnik bluetooth może dostarczyć niesamowitych wrażeń podczas odtwarzania ulubionej muzyki. Jeśli podróżujesz, bierzesz udział w imprezach plenerowych lub po prostu chciałbyś posłuchać ulubionych utworów w domowym zaciszu, to głośniki bezprzewodowe wyposażone w moduł Bluetooth będą dla ciebie idealnym wyborem.

Wodoodporny głośnik bluetooth – Ciesz się muzyką nawet nad wodą!

Niewielkie obudowy głośników Bluetooth są skonstruowane tak, aby nie była im straszna woda, piasek czy kurz. Dzięki dużej mocy od 5W do 25W możesz słuchać swoich ulubionych utworów w najwyższej jakości. Pojemna bateria zagwarantuje, co najmniej kilka godzin ciągłej pracy. W ofercie Tronsmart znajdziesz kompaktowe głośniki bluetooth, które można przypiąć do plecaka, a także nieco większe, które będą w stanie rozruszać niejedną imprezę.

Przenośny głośnik bluetooth możesz wykorzystać nie tylko do odtwarzania muzyki

Głośniki bezprzewodowe Bluetooth firmy Tronsmart nie ograniczają się tylko do wysokiej jakości dźwięku. Wbudowany  mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów głosowych. Nie musisz już odrywać się od tego co robisz w danej chwili. Odbierz połączenie i wygodnie rozmawiaj w dowolnym miejscu. Głośnik Bluetooth możesz wykorzystać podczas przygotowywania obiadu, czy jazdy samochodem.

Najnowsze technologie dostarczają wyjątkowego brzmienia

W naszych urządzeniach zastosowano najnowszą wersję Bluetooth 4.2, która gwarantuje szybkie i stabilne połączenie z telefonem. Bezprzewodowe głośniki Bluetooth swoją mocą mogą zawstydzić niejeden telefon. Konstrukcja odporna na działanie wody pozwoli wykorzystać go nie tylko w domowym zaciszu, ale również w parku, lesie czy na plaży.

Zobacz bogatą ofertę głośników bluetooth Tronsmart

Bogata oferta przenośnych głośników bluetooth Tronsmart obejmuje modele, które sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach. Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Tronsmart T4 to kompaktowe urządzenie, które można przymocować do plecaka i cieszyć się świetnym dźwiękiem. Seria przenośnych głośników Tronsmart T1 umożliwia sparowanie dwóch modeli i podłączenie ich do telefonu. Na podróże w rozmaitych warunkach atmosferycznych polecamy głośnik bluetooth Tronsmart T2 z wodoodporną obudową. Dla miłośników wysokiej jakości brzmienia przygotowaliśmy model Tronsmart T6 o wysokiej mocy 25W i pojemnej baterii wystarczającej nawet na 15 godzin słuchania muzyki. Wszystkie głośniki bezprzewodowe firmy Tronsmart zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. W przystępnej cenie otrzymujesz najlepszy sprzęt w swojej klasie.

Brak w magazynie
299,00 
Promocja!
Brak w magazynie
149,00  129,00 
Brak w magazynie
Promocja!
Brak w magazynie
249,00  199,00 
Brak w magazynie

Głośniki bluetooth

Tronsmart T6 Plus

239,00