Głośnik Bluetooth Tronsmart T1 (kolor czarny)

149,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 10h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia.

Głośnik Bluetooth Tronsmart T2 (kolor czarny)

199,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Odporny na zachlapania. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 12h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia.

Słuchawki Bluetooth Tronsmart Element S5 (kolor czarny)

199,00 

Dwie niezależne słuchawki Bluetooth. Model S5 cechuje się niezależną pracą za sprawą systemu TWS. Dwie bezprzewodowe słuchawki dają Ci pełną swobodę ruchu i najwyższą jakość dźwięku. Prawa słuchawka może także pracować w trybie mono i ma wbudowany mikrofon pozwalający na rozmowy telefoniczne.

Słuchawki Bluetooth Tronsmart Encore S6 (kolor czarny)

299,00 

Pierwsze nauszne słuchawki od Tronsmart! Model S6 cechuje doskonała jakość dźwięku, aktywna redukcja szumów (ANC), wygodny panel sterowania pozwalający na kontrolowanie muzyki bez użycia telefonu. Bateria pozwalająca na słuchanie muzyki nieprzerwanie przez 24h! Dzięki wbudowanemu mikrofonowi przez słuchawki można także prowadzić rozmowy telefoniczne. Wygodny, regulowany pałąk i pełna niezależność dzięki Bluetooth 4.2!

Słuchawki sportowe Bluetooth Tronsmart Encore S1 (kolor czarny)

149,00 

Bezprzewodowe sportowe słuchawki dokanałowe bluetooth. Odporne na zachlapania i pot (certyfikaky IPX34). Technologia DSP redukuje hałas podczas połączeń do 30%. Słuchawki mają wbudowany mikrofon oraz pilota służącego do prowadzenia rozmów telefonicznych. Lekkie, poręczne, idealne aby dotrzymać Ci kroku w życiu codziennym oraz podczas uprawiania sportu. Bateria wystarczy na 10h prowadzenia rozmów telefonicznych. W zestawie znajduje się kabel do ładowania, 3 rozmiary gumek, 3 zaczepy na ucho oraz pokrowiec na słuchawki.

Słuchawki sportowe Bluetooth Tronsmart Encore S2 (kolor czarny)

139,00 

Bezprzewodowe sportowe słuchawki dokanałowe bluetooth. Odporne na zachlapania i pot (certyfikaky IPX34). Technologia DSP redukuje hałas podczas połączeń do 30%. Słuchawki mają wbudowany mikrofon oraz pilota służącego do prowadzenia rozmów telefonicznych. Lekkie, poręczne, idealne aby dotrzymać Ci kroku w życiu codziennym oraz podczas uprawiania sportu. Wygodny pałąk służący do komfortowego noszenia słuchawek na szyi. Bateria wystarczy na 12h prowadzenia rozmów telefonicznych. W zestawie znajduje się kabel do ładowania, 3 rozmiary gumek oraz pokrowiec na słuchawki.

Brak w magazynie

Słuchawki sportowe Bluetooth Tronsmart Encore S4 (kolor czarny)

199,00 

Bezprzewodowe sportowe słuchawki dokanałowe bluetooth z systemem aktywnej redukcji hałasu. Encore S4 blokują 95% zewnętrznych zakłóceń, umożliwiając odsłuch czystego dźwięku podczas miejskich podróży. Światowej klasy chipset CSR wraz z łącznością Bluetooth 4.1 zapewniają muzyczne wrażenia na najwyższym poziomie. Inteligentne alerty wibrujące poinformują o wszystkich przychodzących połączeniach. Wytrzymała bateria gwarantuje do 15 godzin odtwarzania muzyki. Ładowanie do 100% trwa mniej niż 2h.

Ultimate Stereo Set

299,00 

Bezprzewodowy głośnik bluetooth o mocy 2x 5W. Wyposażony w technologię bluetooth 4.2. Odporny na zachlapania. Wyposażony w slot na kartę micro SD oraz złącze 3,5mm jack. Wbudowany akumulator pozwala na 12h słuchania muzyki. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy praktyczny zaczep, kabel jack 3,5mm oraz kablel micro usb do ładowania urządzenia. Zestaw ultimate pozwala na połączenie dwóch głośników tworząc prawdziwe stereo.