Jaki kabel do iPhone’a wybrać?

W przypadku, gdy oryginalny kabel do iPhone dołączany do zestawu podczas zakupu telefonu z nadgryzionym jabłkiem zostanie zgubiony lub zniszczony, trzeba stanąć przed wyborem nowego przewodu. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego i porządnego kabla nie należy do najprostszych zadań. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Który kabel do iPhone wybrać?

O certyfikacji „Made for iPhone, iPod, iPad” słów kilka

Nie ma co ukrywać, oryginalny kabel do iPhone’a nie należy do najtańszych, natomiast tanie zamienniki albo w ogóle nie współpracują z naszym telefonem, albo ich działanie znacznie odbiega od standardów dyktowanych przez oryginalny kabel.  Podczas wybierania nowego kabla do iPhone’a powinniśmy kierować się pewnymi prostymi kryteriami. Podstawową cechą porządnego przewodu dedykowanego smartfonom z nadgryzionym jabłuszkiem jest certyfikat Apple „made for iPhone, iPod, iPad”. Wspomniana certyfikacja zagwarantuje zgodność ze standardami złącza, pełną kompatybilność ze wskazanymi wyżej urządzeniami oraz to, iż kabel nie wpłynie negatywnie na pracę urządzenia.

Czym powinien cechować się dobry kabel do iPhone’a?

Prócz przytoczonej certyfikacji „Made for…” przewód powinien wyróżniać się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana osłona przewodów. Kolejnym ważnym aspektem jest porządne wykończenie wtyczki. To właśnie w tym miejscu kable do iphone’ow  bardzo często ulegają zniszczeniu.

Czy na kablach do Iphone’a warto oszczędzać?

Po przeanalizowaniu wymagań stawianych przed porządnym kablem do iphonem oraz standardami znanymi z tanich zamienników wnioski nasuwają się same. Tanie kable do iphone niesprawdzonych firm cechują się zwykle bardzo niską jakością. Nie spełniają oczekiwań konsumentów, a co gorsza potrafią psuć się z dużą częstotliwością, co zmusza nas do zakupu kolejnego kabla.

Jaki kabel do iPhone’a wybrać?

Jeżeli stoimy już przed wyborem kabla do urządzenia ze stajni Apple, warto zainwestować w ten porządny. Bardzo dobrą propozycją będzie Kabel Lightning Tronsmart 19AWG. Przewód Tronsmart cechuje się zwiększoną grubością oraz bardzo wysoką wytrzymałością. Posiada również oficjalny certyfikat „Made for iPhone, iPod, iPad”. Kabel 19AWG z podwójnym nylonowym splotem wzmocnionym włóknem kevlarowym jest nawet 10-krotnie trwalszy od konkurencyjnych odpowiedników.

Kable lightening w naszej ofercie

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
79,00 
Brak w magazynie