Gwarancja i zwroty

Zadowolenie użytkowników z naszych produktów oraz obsługi to dla nas piorytet. Zależy nam, aby emocje związane z marką Tronsmart były tylko pozytywne. Dlatego właśnie jeżeli nie do końca jesteś usatysfakcjonowany zakupem, poświęć minutę na przeczytanie poniższych informacji. Być może Twoje wątpliwości, dotyczące sprzętu obejmuje gwarancja.

1. Co pokrywa ograniczona gwarancja/okres ubezpieczenia; Okres ubezpieczenia

Tronsmart gwarantuje właścicielowi zakupionego sprzętu („Produkt”), że produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych na okres 2 lat od dostawy przy zakupie detalicznym („okres gwarancji”).

Jeżeli Produkt nie spełnia wymagań Ograniczonej Gwarancji podczas okresu gwarancyjnego, Tronsmart posiada dwie możliwości:

  • naprawa, wymiana produktu lub części,
  • zwrot kosztów poniesionych za produkt przez kupującego (z wyłączeniem kosztów przesyłki).

Naprawa lub wymiana możliwa jest zarówno przy nowych produktach i częściach jak i produktach „refurbished”. Jeżeli zepsuty Produkt lub części są niedostępne, Tronsmart może dokonać wymiany na podobny produkt z porównywalnymi funkcjami. Ograniczone prawa zawarte w tym paragrafie są jedynym i wyłącznym prawem do uzyskania Ograniczonej Gwarancji.

Każdy Produkt, który został naprawiony lub wymieniony w ramach niniejszej Ograniczonej Gwarancji zostanie pokryty w ramach Ograniczonej Gwarancji na dłuższy (a) dziewięćdziesiąt(90) dni od daty dostawy naprawionego lub wymienionego Produktu lub (b) pozostały okres gwarancji oryginalnego produktu.

Ograniczona Gwarancja jest przenoszona z kupującego na kolejnego właściciela, lecz nie wydłuży to okresu gwarancyjnego czy poszerzy ograniczonych praw ustanowionych w niniejszej Ograniczonej Gwarancji.

Słuchawki Bluetooth i ładowarki Tronsmart objęte są 6-miesięcznym okresem Gwarancji.

W przypadku braku stwierdzenia wady w reklamowanym towarze serwis może obciążyć klienta kosztami diagnozy w wysokości 20 zł.

Urządzenia wysłane na serwis powinny być czyste. W innym wypadku serwis może odmówić diagnozy.

2. 14 dniowa Gwarancja Zwrotu Kosztów

Jeżeli jesteś pierwszym kupującym i z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z Produktu, przysługuje Tobie prawo zwrotu produktu w oryginalnym stanie, opakowaniu i z całą zawartością pudełka w terminie do czternastu(14) dni od daty zakupu, a my zobowiązujemy się do zwrotu pełnej kwoty zakupu.

UWAGA: Zasada ta nie dotyczy towaru zakupionego przez przedsiębiorców (tzw. „zakup na firmę”). W takiej sytuacji prawo 14-dniowego zwrotu towaru nie przysługuje.

3. Proces wypełnienia reklamacji na mocy ograniczonej gwarancji

Jeżeli wyrażasz chęć zgłoszenia reklamacji na mocy niniejszej Gwarancji Ograniczonej, musisz powiadomić Tronsmart odnośnie roszczenia i przedstawić opis rzekomej awarii na adres pomoc@tronsmartpolska.pl.

4. Rękojmia za wady

Do reklamacji na zasadzie rękojmi uprawnieni są wyłącznie konsumenci. W przypadku zamawiania towaru przed przedsiębiorców, reklamacje z tytułu rękojmi nie będą uwzględniane.

Autoryzowani Sprzedawcy Detaliczni

UWAGA! Produkty Tronsmart sprzedawane na terenie Polski mogą pochodzić spoza oficjalnej i legalnej dystrybucji, w związku z tym firma JBTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako wyłączny importer i dystrybutor produktów marki Tronsmart w Polsce nie może i nie będzie uwzględniać reklamacji składanych na produkty pochodzące spoza oficjalnej dystrybucji.

Jedynie produkty zakupione u Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych posiadają 24 miesieczną gwarancję realizowaną na terytorium Polski przez oficjalnego dystrybutora Tronsmart, firmę JBTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.